2021-02-15 09:04  -  lksjałowiec

Wygrana w pierwszym zimowym sparingu

W pierwszym test-meczu rozgrywanym w ramach przygotowań do rundy wiosennej 2020/2021 Jałowiec Stryszawa pewnie pokonała Koszarawę Żywiec II 3:0 (2:0)

Mecz rozegrano na sztucznym boisku w Lachowicach, a rywalem była czwarta drużyna żywieckiej A-klasy.

Od początku meczu stroną przeważającą i nadającą ton spotkania byli podopieczni trenera Bartosza Sali. Brakowało jednak wykończenia i odpowiedniego dogrania stąd dość długo utrzymywał się bezbramkowy wynik. W końcu konto bramkowe stryszawian w 34 minucie otworzył właśnie grający trener Jałowca.

Kilka minut później drugie trafienie dołożył Tomasz Okrzesik, a już w drugiej części gry wynik meczu sparingowego ustalił zawodnik testowany.

JAŁOWIEC STRYSZAWA - KOSZARAWA ŻYWIEC II   3:0 (2:0)

Bramki:   Sala (34'),  Okrzesik (40'),  Testowany (66')

Jałowiec: K.Pająk - Polak, Harańczyk, Habowski, Biela, Starowicz, Kwak, Świerkosz, Okrzesik, Steczek, Sala oraz Brytan, Pietrusa, Bachul, Spyrka, Testowany

Kolejny sparing Jałowiec rozegra w sobotę 20 lutego o godzinie 14.00 w Lachowicach z Beskidem Gilowice. Nasz kolejny rywal to również czołowy zespół żywieckiej A-klasy.