2021-08-29 11:32  -  Jałowiec Stryszawa

Trampkarz rozpoczął rozgrywki

⚽ Trampkarze wygrywają w swoim pierwszym meczu ligowym w I Lidze Trampkarza. 🥰⚽

🏆 Unia Oświęcim 4:5 Jałowiec Stryszawa

Nasi zawodnicy zgarniają 3 punkty na otwarcie sezonu. Nastroje na boisku zmieniały się z minuty na minutę. Nasza drużyna ruszyła od początku do ataku, co zaowocowało wyjściem na prowadzenie i zdobyciem kolejnych goli. Przy wyniku 3-0 dla naszych piłkarzy nastąpiła zmiana przebiegu meczu i do głosu doszli gospodarze zdobywając 2 trafienia. Wynik do przerwy 2-3. Po przerwie drużyna z Oświęcimia zaatakowała wysoko, a nasi piłkarze nie ustrzegli się błędów. Wynik 4-3 dla gospodarzy. Ostatnie 10 minut należało do naszych zawodników. Zmiana formacji na bardziej ofensywną i w efekcie kolejne sytuację bramkowe dla Stryszawy. Ostatnie 4 minuty należały do piłkarzy Jałowca, którzy zdobyli 2 kolejne gole i utrzymali prowadzenie do ostatniego gwizdka.

Wynik końcowy 4-5 dla Jałowca.