2021-03-01 14:12  -  lksjalowiec

Trzeci sparing, trzecia wygrana

Piłkarze Jałowca Stryszawa zakończyli okres przygotowawczy wygraną. W ostatnim sparingu przed startem rundy rewanżowej "KEEZA" A-klasy zespół grającego trenera Bartosza Sali pokonał b-klasowy Grom Grzechynia 6:3 (3:0)

Do przerwy w rozgrywanym w Lachowicach spotkaniu pewnie prowadzili stryszawianie 3:0 po trafieniach Bartosza Sali oraz dwukrotnie Dawida Janeczka. Wszystkie trzy bramki to efekt wyćwiczonych zagrań i schematów. Co zapewne cieszy trenera jak i kibiców. W drugiej połowie obejrzeliśmy więcej bramek. Po stronie Jałowca na listę strzelców wpisali się; Robert Głuszek, Bartłomiej Iciek, a także po raz drugi w tym spotkaniu grający trener stryszawian Bartosz Sala. Trzy bramki do okazałego wyniku meczu dołożyli rywale. Jałowiec wygrał 6:3 (3:0).

Było to trzecie zwycięstwo, w trzecim meczu kontrolnych zawodników Jałowca w zimowym okresie przygotowawczym.

Kolejne spotkanie już o ligowe punkty w sobotę o godzinie 15:00. Na obiekt Centrum Sportu i Rekreacji w Stryszawie zawita drużyna Znicz Sułkowice - Bolęcina.

Jałowiec Stryszawa - Grom Grzechynia 6:3 (3:0)

Bramki dla Jałowca: (20', 38' ) Dawid Janeczek, (34', 57') Bartosz Sala, (72') Robert Głuszek, (87') Bartłomiej Iciek

Jałowiec: K.Pająk - Polak, Harańczyk, Habowski, Iciek, Starowicz, Steczek, Świerkosz, Brytan, Janeczek, Sala grali również Pindel, Okrzesik, Pietrusa, R.Głuszek, Bachul, Spyrka, Testowany, Kwak