Terminarz

Drużyna: Druga drużyna

Sezon: Seniorzy 2023/2024

Liga: KEEZA B-klasa (Wadowice)

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
Orzeł II Ryczów 0 : 0 Gród Grodzisko
Sokół Frydrychowice 1 : 0 Orzeł Radocza
Astra Spytkowice 1 : 5 Halniak II Targanice
Relaks Wysoka 6 : 1 Sokół Chrząstowice
Beskid II Andrychów 6 : 1 Gronie Zagórnik
Płomień Sosnowice 3 : 3 Leskowiec Rzyki

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
Gród Grodzisko 1 : 6 Beskid II Andrychów
Halniak II Targanice 1 : 2 Orzeł II Ryczów
Orzeł Radocza 0 : 6 Relaks Wysoka
Płomień Sosnowice 1 : 3 Astra Spytkowice
Gronie Zagórnik 1 : 3 Sokół Przytkowice
Leskowiec Rzyki 3 : 3 Sokół Chrząstowice

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
Sokół Frydrychowice 3 : 2 Gronie Zagórnik
Sokół Chrząstowice 1 : 4 Orzeł Radocza
Sokół Przytkowice 2 : 0 Gród Grodzisko
Beskid II Andrychów 3 : 2 Halniak II Targanice
Astra Spytkowice 7 : 0 Leskowiec Rzyki
Orzeł II Ryczów 2 : 1 Płomień Sosnowice

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
Leskowiec Rzyki 1 : 4 Orzeł Radocza
Halniak II Targanice 4 : 5 Sokół Przytkowice
Gród Grodzisko 1 : 2 Sokół Frydrychowice
Płomień Sosnowice 1 : 7 Beskid II Andrychów
Astra Spytkowice 6 : 0 Orzeł II Ryczów
Gronie Zagórnik 0 : 2 Relaks Wysoka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
Relaks Wysoka 5 : 2 Gród Grodzisko
Sokół Frydrychowice 1 : 0 Halniak II Targanice
Sokół Chrząstowice 3 : 2 Gronie Zagórnik
Orzeł II Ryczów 1 : 2 Leskowiec Rzyki
Sokół Przytkowice 2 : 1 Płomień Sosnowice
Beskid II Andrychów 2 : 1 Astra Spytkowice

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
Halniak II Targanice 0 : 3 Relaks Wysoka
Astra Spytkowice 0 : 2 Sokół Przytkowice
Płomień Sosnowice 1 : 3 Sokół Frydrychowice
Orzeł II Ryczów 1 : 7 Beskid II Andrychów
Gród Grodzisko 2 : 4 Sokół Chrząstowice
Gronie Zagórnik 6 : 3 Orzeł Radocza

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
Orzeł Radocza 1 : 2 Gród Grodzisko
Sokół Przytkowice 6 : 0 Orzeł II Ryczów
Sokół Chrząstowice 6 : 4 Halniak II Targanice
Relaks Wysoka 4 : 2 Płomień Sosnowice
Sokół Frydrychowice 2 : 4 Astra Spytkowice
Beskid II Andrychów 6 : 0 Leskowiec Rzyki

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
Beskid II Andrychów 3 : 1 Sokół Przytkowice
Astra Spytkowice 3 : 2 Relaks Wysoka
Halniak II Targanice 0 : 2 Orzeł Radocza
Orzeł II Ryczów 0 : 1 Sokół Frydrychowice
Płomień Sosnowice 4 : 1 Sokół Chrząstowice
Leskowiec Rzyki 1 : 5 Gronie Zagórnik

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
Sokół Frydrychowice 1 : 4 Beskid II Andrychów
Sokół Przytkowice 2 : 1 Leskowiec Rzyki
Relaks Wysoka 2 : 0 Orzeł II Ryczów
Sokół Chrząstowice 2 : 7 Astra Spytkowice
Orzeł Radocza 2 : 1 Płomień Sosnowice
Gronie Zagórnik 7 : 3 Gród Grodzisko

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
Leskowiec Rzyki 1 : 1 Gród Grodzisko
Astra Spytkowice 5 : 1 Orzeł Radocza
Halniak II Targanice 2 : 7 Gronie Zagórnik
Sokół Przytkowice 0 : 0 Sokół Frydrychowice
Beskid II Andrychów 2 : 2 Relaks Wysoka
Orzeł II Ryczów 3 : 1 Sokół Chrząstowice

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
Sokół Chrząstowice 3 : 7 Beskid II Andrychów
Relaks Wysoka 5 : 0 Sokół Przytkowice
Gród Grodzisko 3 : 0 Halniak II Targanice
Gronie Zagórnik 4 : 1 Płomień Sosnowice
Orzeł Radocza 3 : 2 Orzeł II Ryczów
Sokół Frydrychowice 3 : 0 Leskowiec Rzyki

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
Sokół Frydrychowice 2 : 4 Relaks Wysoka
Sokół Przytkowice 3 : 1 Sokół Chrząstowice
Beskid II Andrychów 6 : 0 Orzeł Radocza
Astra Spytkowice 2 : 0 Gronie Zagórnik
Płomień Sosnowice 8 : 4 Gród Grodzisko
Leskowiec Rzyki 2 : 1 Halniak II Targanice

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
Halniak II Targanice 2 : 3 Płomień Sosnowice
Sokół Chrząstowice 1 : 3 Sokół Frydrychowice
Relaks Wysoka 4 : 1 Leskowiec Rzyki
Orzeł Radocza 2 : 4 Sokół Przytkowice
Gronie Zagórnik 3 : 1 Orzeł II Ryczów
Gród Grodzisko 3 : 3 Astra Spytkowice

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
Leskowiec Rzyki 3 : 0 Płomień Sosnowice
Halniak II Targanice 1 : 2 Astra Spytkowice
Gronie Zagórnik 0 : 8 Beskid II Andrychów
Gród Grodzisko 0 : 2 Orzeł II Ryczów
Orzeł Radocza 4 : 2 Sokół Frydrychowice
Sokół Chrząstowice 1 : 4 Relaks Wysoka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
Relaks Wysoka 5 : 0 Orzeł Radocza
Sokół Chrząstowice 1 : 0 Leskowiec Rzyki
Beskid II Andrychów 4 : 1 Gród Grodzisko
Orzeł II Ryczów 6 : 0 Halniak II Targanice
Sokół Przytkowice 4 : 2 Gronie Zagórnik
Astra Spytkowice 4 : 1 Płomień Sosnowice

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
Gród Grodzisko 2 : 2 Sokół Przytkowice
Orzeł Radocza 0 : 0 Sokół Chrząstowice
Leskowiec Rzyki 0 : 0 Astra Spytkowice
Gronie Zagórnik 2 : 3 Sokół Frydrychowice
Halniak II Targanice 1 : 9 Beskid II Andrychów
Płomień Sosnowice 0 : 1 Orzeł II Ryczów

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
Sokół Przytkowice 2 : 0 Halniak II Targanice
Orzeł Radocza 2 : 5 Leskowiec Rzyki
Relaks Wysoka 8 : 2 Gronie Zagórnik
Beskid II Andrychów 4 : 0 Płomień Sosnowice
Orzeł II Ryczów 0 : 4 Astra Spytkowice
Sokół Frydrychowice 4 : 3 Gród Grodzisko

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
Gród Grodzisko 0 : 2 Relaks Wysoka
Leskowiec Rzyki 1 : 3 Orzeł II Ryczów
Płomień Sosnowice 1 : 4 Sokół Przytkowice
Halniak II Targanice 1 : 2 Sokół Frydrychowice
Astra Spytkowice 3 : 3 Beskid II Andrychów
Gronie Zagórnik 2 : 4 Sokół Chrząstowice

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
Sokół Frydrychowice 4 : 0 Płomień Sosnowice
Sokół Przytkowice 1 : 2 Astra Spytkowice
Orzeł Radocza 4 : 3 Gronie Zagórnik
Sokół Chrząstowice 1 : 2 Gród Grodzisko
Beskid II Andrychów 3 : 0 Orzeł II Ryczów
Relaks Wysoka 5 : 0 Halniak II Targanice

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
Leskowiec Rzyki 1 : 6 Beskid II Andrychów
Orzeł II Ryczów 0 : 3 Sokół Przytkowice
Astra Spytkowice 3 : 2 Sokół Frydrychowice
Płomień Sosnowice 3 : 4 Relaks Wysoka
Halniak II Targanice 1 : 2 Sokół Chrząstowice
Gród Grodzisko 5 : 3 Orzeł Radocza

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
Sokół Chrząstowice 0 : 4 Płomień Sosnowice
Sokół Przytkowice 0 : 4 Beskid II Andrychów
Sokół Frydrychowice 3 : 2 Orzeł II Ryczów
Orzeł Radocza 6 : 4 Halniak II Targanice
Gronie Zagórnik 2 : 1 Leskowiec Rzyki
Relaks Wysoka 6 : 0 Astra Spytkowice

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
Astra Spytkowice 10 : 0 Sokół Chrząstowice
Gród Grodzisko 4 : 1 Gronie Zagórnik
Leskowiec Rzyki 3 : 5 Sokół Przytkowice
Beskid II Andrychów 1 : 0 Sokół Frydrychowice
Orzeł II Ryczów 1 : 5 Relaks Wysoka
Płomień Sosnowice 2 : 2 Orzeł Radocza

Kolejka 23

Gospodarze Wynik
Sokół Frydrychowice 1 : 3 Sokół Przytkowice
Sokół Chrząstowice 1 : 3 Orzeł II Ryczów
Relaks Wysoka 3 : 2 Beskid II Andrychów
Gronie Zagórnik 2 : 1 Halniak II Targanice
Gród Grodzisko 0 : 1 Leskowiec Rzyki
Orzeł Radocza 3 : 4 Astra Spytkowice

Kolejka 24

Gospodarze Wynik
Leskowiec Rzyki 0 : 3 Sokół Frydrychowice
Halniak II Targanice 5 : 2 Gród Grodzisko
Sokół Przytkowice 1 : 2 Relaks Wysoka
Beskid II Andrychów 6 : 1 Sokół Chrząstowice
Płomień Sosnowice 2 : 4 Gronie Zagórnik
Orzeł II Ryczów : Orzeł Radocza

Kolejka 25

Gospodarze Wynik
Orzeł Radocza 1 : 3 Beskid II Andrychów
Halniak II Targanice 1 : 2 Leskowiec Rzyki
Gród Grodzisko 4 : 2 Płomień Sosnowice
Gronie Zagórnik 3 : 9 Astra Spytkowice
Sokół Chrząstowice 2 : 3 Sokół Przytkowice
Relaks Wysoka 5 : 2 Sokół Frydrychowice

Kolejka 26

Gospodarze Wynik
Astra Spytkowice 3 : 0 Gród Grodzisko
Płomień Sosnowice 2 : 5 Halniak II Targanice
Leskowiec Rzyki 2 : 7 Relaks Wysoka
Sokół Frydrychowice 4 : 2 Sokół Chrząstowice
Sokół Przytkowice 8 : 7 Orzeł Radocza
Orzeł II Ryczów 3 : 1 Gronie Zagórnik

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza drużyna

Sezon: Sezon 2024/2025

KEEZA A-klasa "SUSKA"

M Pkt BB

Terminarz

Pierwsza drużyna

Kolejka: 4

LikeBox

Ostatnia galeria

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 144377

Statystyki Szczegółowe

Kalendarium