Terminarz

Drużyna: Pierwsza drużyna

Sezon: Seniorzy 2023/2024

Liga: KEEZA A-klasa "SUSKA"

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
Żarek Barwałd Górny 0 : 3 LKS Leńcze
Korona Skawinki 7 : 2 Dąb Sidzina
Błyskawica Marcówka 0 : 2 Halniak Maków Podhalański
Chełm Stryszów 6 : 1 Huragan Skawica
BCS Zawoja 2 : 1 Strzelec Budzów

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
Lachy Lachowice - Hucisko 1 : 1 Korona Skawinki
KS Bystra 4 : 0 Żarek Barwałd Górny
Chełm Stryszów 0 : 3 Halniak Maków Podhalański
LKS Leńcze 5 : 0 Błyskawica Marcówka
Huragan Skawica 0 : 8 BCS Zawoja

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
Dąb Sidzina 2 : 4 Lachy Lachowice - Hucisko
Błyskawica Marcówka 2 : 6 KS Bystra
Chełm Stryszów 0 : 5 LKS Leńcze
BCS Zawoja 2 : 1 Halniak Maków Podhalański
Korona Skawinki 2 : 1 Strzelec Budzów

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
Huragan Skawica 3 : 2 Korona Skawinki
Żarek Barwałd Górny 1 : 0 Błyskawica Marcówka
KS Bystra 3 : 1 Chełm Stryszów
Strzelec Budzów 1 : 1 Dąb Sidzina
LKS Leńcze 2 : 4 BCS Zawoja

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
Chełm Stryszów 4 : 1 Żarek Barwałd Górny
Dąb Sidzina 3 : 1 Huragan Skawica
Korona Skawinki 0 : 0 Halniak Maków Podhalański
Lachy Lachowice - Hucisko 5 : 0 Strzelec Budzów
BCS Zawoja 1 : 1 KS Bystra

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
Żarek Barwałd Górny 1 : 7 BCS Zawoja
LKS Leńcze 1 : 4 Korona Skawinki
Huragan Skawica 4 : 4 Lachy Lachowice - Hucisko
Błyskawica Marcówka 1 : 1 Chełm Stryszów
Dąb Sidzina 0 : 5 Halniak Maków Podhalański

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
Lachy Lachowice - Hucisko 2 : 3 Halniak Maków Podhalański
Korona Skawinki 3 : 3 KS Bystra
Strzelec Budzów 0 : 0 Huragan Skawica
Dąb Sidzina 1 : 2 LKS Leńcze
BCS Zawoja 6 : 1 Błyskawica Marcówka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
LKS Leńcze 1 : 1 Lachy Lachowice - Hucisko
Żarek Barwałd Górny 3 : 3 Korona Skawinki
KS Bystra 1 : 1 Dąb Sidzina
Chełm Stryszów 1 : 4 BCS Zawoja
Halniak Maków Podhalański 4 : 0 Strzelec Budzów

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
Dąb Sidzina 3 : 1 Żarek Barwałd Górny
Korona Skawinki 3 : 2 Błyskawica Marcówka
Lachy Lachowice - Hucisko 4 : 1 KS Bystra
Huragan Skawica 1 : 6 Halniak Maków Podhalański
Strzelec Budzów 0 : 2 LKS Leńcze

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
Żarek Barwałd Górny 2 : 4 Lachy Lachowice - Hucisko
LKS Leńcze 7 : 0 Huragan Skawica
KS Bystra 7 : 0 Strzelec Budzów
Błyskawica Marcówka 1 : 0 Dąb Sidzina
Chełm Stryszów 2 : 0 Korona Skawinki

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
Huragan Skawica 1 : 4 KS Bystra
Halniak Maków Podhalański 2 : 1 LKS Leńcze
Lachy Lachowice - Hucisko 1 : 1 Błyskawica Marcówka
Strzelec Budzów 5 : 0 Żarek Barwałd Górny
Korona Skawinki 1 : 3 BCS Zawoja
Dąb Sidzina 3 : 1 Chełm Stryszów

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
KS Bystra 3 : 3 Halniak Maków Podhalański
Błyskawica Marcówka 1 : 0 Strzelec Budzów
Żarek Barwałd Górny 1 : 2 Huragan Skawica
Chełm Stryszów 1 : 8 Lachy Lachowice - Hucisko
BCS Zawoja 7 : 0 Dąb Sidzina

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
Halniak Maków Podhalański 7 : 0 Żarek Barwałd Górny
Huragan Skawica 0 : 2 Błyskawica Marcówka
Lachy Lachowice - Hucisko 1 : 5 BCS Zawoja
Strzelec Budzów 2 : 1 Chełm Stryszów
LKS Leńcze 1 : 4 KS Bystra

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
Dąb Sidzina 1 : 0 Korona Skawinki
Huragan Skawica 5 : 0 Chełm Stryszów
Halniak Maków Podhalański 6 : 1 Błyskawica Marcówka
LKS Leńcze 2 : 3 Żarek Barwałd Górny
Strzelec Budzów 0 : 5 BCS Zawoja

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
Korona Skawinki 2 : 1 Lachy Lachowice - Hucisko
BCS Zawoja 3 : 2 Huragan Skawica
Halniak Maków Podhalański 2 : 0 Chełm Stryszów
Żarek Barwałd Górny 0 : 2 KS Bystra
Błyskawica Marcówka 1 : 0 LKS Leńcze

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
Lachy Lachowice - Hucisko 2 : 1 Dąb Sidzina
KS Bystra 1 : 0 Błyskawica Marcówka
Halniak Maków Podhalański 6 : 1 BCS Zawoja
LKS Leńcze 3 : 3 Chełm Stryszów
Strzelec Budzów 1 : 1 Korona Skawinki

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
Korona Skawinki 3 : 2 Huragan Skawica
Błyskawica Marcówka 1 : 3 Żarek Barwałd Górny
Dąb Sidzina 4 : 1 Strzelec Budzów
Chełm Stryszów 1 : 4 KS Bystra
BCS Zawoja 3 : 1 LKS Leńcze

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
Żarek Barwałd Górny 3 : 1 Chełm Stryszów
Huragan Skawica 1 : 0 Dąb Sidzina
Strzelec Budzów 0 : 4 Lachy Lachowice - Hucisko
Halniak Maków Podhalański 2 : 1 Korona Skawinki
KS Bystra 1 : 3 BCS Zawoja

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
Lachy Lachowice - Hucisko 15 : 2 Huragan Skawica
Korona Skawinki 1 : 0 LKS Leńcze
Halniak Maków Podhalański 3 : 1 Dąb Sidzina
BCS Zawoja 2 : 2 Żarek Barwałd Górny
Chełm Stryszów 2 : 0 Błyskawica Marcówka

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
Halniak Maków Podhalański 0 : 0 Lachy Lachowice - Hucisko
LKS Leńcze 2 : 2 Dąb Sidzina
Huragan Skawica 1 : 3 Strzelec Budzów
KS Bystra 2 : 0 Korona Skawinki
Błyskawica Marcówka 1 : 8 BCS Zawoja

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
Lachy Lachowice - Hucisko 0 : 2 LKS Leńcze
Dąb Sidzina 0 : 1 KS Bystra
Strzelec Budzów 0 : 5 Halniak Maków Podhalański
Korona Skawinki 1 : 4 Żarek Barwałd Górny
BCS Zawoja 4 : 1 Chełm Stryszów

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
Żarek Barwałd Górny 1 : 3 Dąb Sidzina
KS Bystra 3 : 3 Lachy Lachowice - Hucisko
LKS Leńcze 0 : 2 Strzelec Budzów
Błyskawica Marcówka 2 : 6 Korona Skawinki
Halniak Maków Podhalański 3 : 0 Huragan Skawica

Kolejka 23

Gospodarze Wynik
Korona Skawinki 8 : 0 Chełm Stryszów
Lachy Lachowice - Hucisko 2 : 3 Żarek Barwałd Górny
Huragan Skawica 0 : 2 LKS Leńcze
Strzelec Budzów 1 : 3 KS Bystra
Dąb Sidzina 4 : 2 Błyskawica Marcówka

Kolejka 24

Gospodarze Wynik
Błyskawica Marcówka 0 : 6 Lachy Lachowice - Hucisko
KS Bystra 2 : 1 Huragan Skawica
Żarek Barwałd Górny 2 : 1 Strzelec Budzów
Chełm Stryszów : Dąb Sidzina
LKS Leńcze : Halniak Maków Podhalański
BCS Zawoja : Korona Skawinki

Kolejka 25

Gospodarze Wynik
Huragan Skawica : Żarek Barwałd Górny
Strzelec Budzów : Błyskawica Marcówka
Halniak Maków Podhalański : KS Bystra
Dąb Sidzina : BCS Zawoja
Lachy Lachowice - Hucisko : Chełm Stryszów

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza drużyna

Sezon: Seniorzy 2023/2024

KEEZA A-klasa "SUSKA"

M Pkt BB
1 BCS Zawoja 21 52 54
2 Halniak Maków Podhalański 21 51 51
3 Jałowiec Stryszawa 22 51 45
4 KS Bystra 22 47 29
5 Lachy Lachowice - Hucisko 22 33 25
6 Korona Skawinki 22 32 12
7 LKS Leńcze 22 27 8
8 Dąb Sidzina 21 24 -13
9 Żarek Barwałd Górny 22 24 -27
10 Chełm Stryszów 21 17 -42
11 Strzelec Budzów 22 15 -34
12 Błyskawica Marcówka 22 14 -52
13 Huragan Skawica 22 14 -56

Terminarz

Pierwsza drużyna

Kolejka: 23

Korona Skawinki  8 : Chełm Stryszów
Huragan Skawica  0 : LKS Leńcze
Lachy Lachowice - Hucisko  2 : Żarek Barwałd Górny
Strzelec Budzów  1 : KS Bystra
Dąb Sidzina  4 : Błyskawica Marcówka

LikeBox

Ostatnia galeria

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 144377

Statystyki Szczegółowe

Kalendarium

2024-05-28
wtorek

Jan Sikora
2024-06-01
sobota

Grzegorz Rybak
2024-06-01
sobota, 17:00

L

Korona Skawinki : Jałowiec Stryszawa
2024-06-02
niedziela, 11:00

L

Jałowiec Stryszawa : Płomień Sosnowice
2024-06-05
środa

Patryk Burliga
2024-06-27
czwartek

Jakub Wągiel
2024-06-27
czwartek

Olaf Ponikiewski