Terminarz

Drużyna: Młodzik

Sezon: 2022/2023

Liga: I Liga Okręgowa

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
Niwa Nowa Wieś 7 : 4 Halniak Maków Podhalański
Soła Oświęcim 2 : 6 Progress Andrychów
Husaria Klecza Dolna 4 : 1 Kalwarianka Kalwaria Z.
MKS Trzebinia 1 : 3 Fablok Chrzanów
Beskid Andrychów : Skawa Wadowice

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
Skawa Wadowice 0 : 3 Husaria Klecza Dolna
Progress Andrychów 4 : 2 Niwa Nowa Wieś
Halniak Maków Podhalański 6 : 0 MKS Trzebinia
Górnik Libiąż 4 : 2 Beskid Andrychów
Wisła Brzeźnica 1 : 16 Soła Oświęcim

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
Beskid Andrychów 3 : 0 Fablok Chrzanów
Kalwarianka Kalwaria Z. 6 : 0 Skawa Wadowice
Husaria Klecza Dolna 3 : 1 Górnik Libiąż
Niwa Nowa Wieś 15 : 0 Wisła Brzeźnica
MKS Trzebinia 0 : 9 Progress Andrychów

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
Górnik Libiąż 1 : 4 Kalwarianka Kalwaria Z.
Halniak Maków Podhalański 0 : 2 Beskid Andrychów
Wisła Brzeźnica 2 : 6 MKS Trzebinia
Fablok Chrzanów : Husaria Klecza Dolna
Soła Oświęcim : Niwa Nowa Wieś

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
Beskid Andrychów 0 : 8 Progress Andrychów
Kalwarianka Kalwaria Z. 2 : 1 Fablok Chrzanów
Husaria Klecza Dolna 13 : 1 Halniak Maków Podhalański
Skawa Wadowice : Górnik Libiąż
MKS Trzebinia : Soła Oświęcim

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
Fablok Chrzanów 0 : 1 Skawa Wadowice
Wisła Brzeźnica 1 : 8 Beskid Andrychów
Halniak Maków Podhalański 1 : 8 Kalwarianka Kalwaria Z.
Niwa Nowa Wieś 16 : 0 MKS Trzebinia
Progress Andrychów : Husaria Klecza Dolna

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
Kalwarianka Kalwaria Z. : Progress Andrychów
Beskid Andrychów : Soła Oświęcim
Skawa Wadowice : Halniak Maków Podhalański
Górnik Libiąż : Fablok Chrzanów
Husaria Klecza Dolna : Wisła Brzeźnica

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
Soła Oświęcim : Husaria Klecza Dolna
Halniak Maków Podhalański : Górnik Libiąż
Wisła Brzeźnica : Kalwarianka Kalwaria Z.
Niwa Nowa Wieś : Beskid Andrychów
Progress Andrychów : Skawa Wadowice

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
Kalwarianka Kalwaria Z. : Soła Oświęcim
Skawa Wadowice : Wisła Brzeźnica
Husaria Klecza Dolna : Niwa Nowa Wieś
Fablok Chrzanów : Halniak Maków Podhalański
Górnik Libiąż : Progress Andrychów
Beskid Andrychów : MKS Trzebinia

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
Soła Oświęcim : Skawa Wadowice
Progress Andrychów : Fablok Chrzanów
Wisła Brzeźnica : Górnik Libiąż
MKS Trzebinia : Husaria Klecza Dolna
Niwa Nowa Wieś : Kalwarianka Kalwaria Z.

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
Kalwarianka Kalwaria Z. : MKS Trzebinia
Fablok Chrzanów : Wisła Brzeźnica
Halniak Maków Podhalański : Progress Andrychów
Skawa Wadowice : Niwa Nowa Wieś
Górnik Libiąż : Soła Oświęcim

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
Soła Oświęcim : Fablok Chrzanów
Wisła Brzeźnica : Halniak Maków Podhalański
MKS Trzebinia : Skawa Wadowice
Beskid Andrychów : Husaria Klecza Dolna
Niwa Nowa Wieś : Górnik Libiąż

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
Górnik Libiąż : MKS Trzebinia
Kalwarianka Kalwaria Z. : Beskid Andrychów
Progress Andrychów : Wisła Brzeźnica
Halniak Maków Podhalański : Soła Oświęcim
Fablok Chrzanów : Niwa Nowa Wieś

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza drużyna

Sezon: Seniorzy 2023/2024

KEEZA A-klasa "SUSKA"

M Pkt BB
1 BCS Zawoja 21 52 54
2 Halniak Maków Podhalański 21 51 51
3 Jałowiec Stryszawa 22 51 45
4 KS Bystra 22 47 29
5 Lachy Lachowice - Hucisko 22 33 25
6 Korona Skawinki 22 32 12
7 LKS Leńcze 22 27 8
8 Dąb Sidzina 21 24 -13
9 Żarek Barwałd Górny 22 24 -27
10 Chełm Stryszów 21 17 -42
11 Strzelec Budzów 22 15 -34
12 Błyskawica Marcówka 22 14 -52
13 Huragan Skawica 22 14 -56

Terminarz

Pierwsza drużyna

Kolejka: 23

Korona Skawinki  8 : Chełm Stryszów
Huragan Skawica  0 : LKS Leńcze
Lachy Lachowice - Hucisko  2 : Żarek Barwałd Górny
Strzelec Budzów  1 : KS Bystra
Dąb Sidzina  4 : Błyskawica Marcówka

LikeBox

Ostatnia galeria

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 144377

Statystyki Szczegółowe

Kalendarium

2024-05-28
wtorek

Jan Sikora
2024-06-01
sobota

Grzegorz Rybak
2024-06-01
sobota, 17:00

L

Korona Skawinki : Jałowiec Stryszawa
2024-06-02
niedziela, 11:00

L

Jałowiec Stryszawa : Płomień Sosnowice
2024-06-05
środa

Patryk Burliga
2024-06-27
czwartek

Jakub Wągiel
2024-06-27
czwartek

Olaf Ponikiewski