Terminarz dla klubu: Korona Skawinki

Sezon: 2022/2023

A-klasa "SUSKA"

Rodzaj Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
L 1 2022-08-14 15:00 Korona Skawinki 4 : 0 Huragan Skawica
L 2 2022-08-20 17:00 Lachy Lachowice - Hucisko 1 : 1 Korona Skawinki
L 4 2022-09-03 17:00 Jałowiec Stryszawa 0 : 1 Korona Skawinki
L 5 2022-09-11 16:00 Korona Skawinki 0 : 1 Dąb Sidzina
L 6 2022-09-17 16:00 Spartak Skawce 1 : 3 Korona Skawinki
L 7 2022-09-25 16:00 Korona Skawinki 1 : 2 BCS Zawoja
L 8 2022-10-02 15:30 Halniak Maków Podhalański 2 : 3 Korona Skawinki
L 9 2022-10-08 15:00 Korona Skawinki 1 : 3 Żarek Barwałd Górny
L 10 2022-10-16 15:00 Korona Skawinki 1 : 3 LKS Leńcze
L 11 2022-10-23 15:00 Strzelec Budzów 1 : 3 Korona Skawinki
L 12 2022-10-30 14:00 Korona Skawinki 0 : 1 KS Bystra
L 13 2022-11-05 13:00 Żuraw Krzeszów 5 : 1 Korona Skawinki
L 14 2023-03-25 15:00 Huragan Skawica 0 : 0 Korona Skawinki
L 15 2023-04-02 16:00 Korona Skawinki 4 : 2 Lachy Lachowice - Hucisko
L 17 2023-04-15 17:00 Korona Skawinki 4 : 1 Jałowiec Stryszawa
L 18 2023-04-23 16:00 Dąb Sidzina 1 : 1 Korona Skawinki
L 19 2023-04-30 15:00 Korona Skawinki 2 : 1 Spartak Skawce
L 20 2023-05-07 17:00 BCS Zawoja 3 : 3 Korona Skawinki
L 21 2023-05-13 17:00 Korona Skawinki 0 : 0 Halniak Maków Podhalański
L 22 2023-05-20 16:00 Żarek Barwałd Górny 4 : 0 Korona Skawinki
L 23 2023-05-28 20:59 LKS Leńcze 1 : 0 Korona Skawinki
L 24 2023-06-04 20:19 Korona Skawinki 8 : 0 Strzelec Budzów
L 25 2023-06-10 19:29 KS Bystra 1 : 3 Korona Skawinki
L 26 2023-06-17 17:00 Korona Skawinki 2 : 3 Żuraw Krzeszów

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Tabela

Pierwsza drużyna

Sezon: Seniorzy 2023/2024

KEEZA A-klasa "SUSKA"

M Pkt BB
1 BCS Zawoja 21 52 54
2 Halniak Maków Podhalański 21 51 51
3 Jałowiec Stryszawa 22 51 45
4 KS Bystra 22 47 29
5 Lachy Lachowice - Hucisko 22 33 25
6 Korona Skawinki 22 32 12
7 LKS Leńcze 22 27 8
8 Dąb Sidzina 21 24 -13
9 Żarek Barwałd Górny 22 24 -27
10 Chełm Stryszów 21 17 -42
11 Strzelec Budzów 22 15 -34
12 Błyskawica Marcówka 22 14 -52
13 Huragan Skawica 22 14 -56

Terminarz

Pierwsza drużyna

Kolejka: 23

Korona Skawinki  8 : Chełm Stryszów
Huragan Skawica  0 : LKS Leńcze
Lachy Lachowice - Hucisko  2 : Żarek Barwałd Górny
Strzelec Budzów  1 : KS Bystra
Dąb Sidzina  4 : Błyskawica Marcówka

LikeBox

Ostatnia galeria

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 144377

Statystyki Szczegółowe

Kalendarium

2024-05-28
wtorek

Jan Sikora
2024-06-01
sobota

Grzegorz Rybak
2024-06-01
sobota, 17:00

L

Korona Skawinki : Jałowiec Stryszawa
2024-06-02
niedziela, 11:00

L

Jałowiec Stryszawa : Płomień Sosnowice
2024-06-05
środa

Patryk Burliga
2024-06-27
czwartek

Jakub Wągiel
2024-06-27
czwartek

Olaf Ponikiewski